Cristina Prună, vicepreşedinte al Camerei Deputaţilor din partea USR, a afirmat luni, 6 decembrie, că peste 5 milioane de români vor suferi de la 1 ianuarie 2022 din cauza ”incompetenţei ministerului Energiei şi a ANRE”.
Share this:
(Visited 5 times, 1 visits today)
