Primarul festivalurilor în pandemie, Emil Boc, a făcut astăzi un nou apel către „needucați” și „ignoranți” să se vaccineze, edilul liberal considerând vaccinarea drept „singura cale pentru a putea menține societatea sub control”.
Share this:
(Visited 5 times, 1 visits today)


Lasă un răspuns