Premierul Florin Cîțu, candidat la funcția de președinte al PNL, a fost huiduit de membrii de partid adunați la Congresul de sâmbătă.Oamenii au fluierat și au scandat ”Orban, Orban!”. ”Vă salut dragi membrii PNL!”, a spus premierul. ”Și pe cei pe care i-ai dat afară?”, i-a replicat cineva.Scenele de…
Share this:
(Visited 4 times, 1 visits today)

Lasă un răspuns