Jucătorul dinamovist Steliano Filip a declarat, duminică seară, că arbitrul Istvan Kovacs este arogant şi şi-a bătut joc de suporteri. El susţine că nu merita să fie eliminat la meciul cu FCSB, potrivit news.ro."A văzut un stadion, o ţară întreagă.
Citește mai departe…
Share this:
(Visited 3 times, 1 visits today)

Lasă un răspuns