`Kovacs şi-a bătut joc de suporteri. Am vrut o explicaţie după eliminare, dar nu am primit-o, el e arogant`, potrivit lui Steliano Filip
Jucătorul dinamovist Steliano Filip a declarat, duminică seară, că arbitrul Istvan Kovacs este arogant şi şi-a bătut joc de suporteri. El susţine că nu merita să fie eliminat la meciul cu FCSB, potrivit news.ro."A văzut un stadion, o ţară întreagă…
