În Cluj, 442 de școli încep luni cursurile cu prezență fizică. O singură școală se află în scenariul 2

Inspectoratul Școlar Cluj anunță că elevii vor merge luni fizic la cursuri. În urma unui ordin comun al Ministerului Sănătății și al Ministerului Educației, pragul de 6 la mie, la care școlile ar fi trecut în online, a fost eliminat. Astfel, școlile pot funcționa normal, indiferent de incidența din localitate.…



Share this:

(Visited 3 times, 1 visits today)
Despre Vidjean Mihai 34901 de articole
Om de radio, om de presă, Lector la Facultatea de Jurnalistică și Media, corespondent din Republica Serbia și uneori din Timișoara și Munchen, Germania

Fii primul care comentează

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată.


*