Inspectoratul Școlar Cluj anunță că elevii vor merge luni fizic la cursuri. În urma unui ordin comun al Ministerului Sănătății și al Ministerului Educației, pragul de 6 la mie, la care școlile ar fi trecut în online, a fost eliminat. Astfel, școlile pot funcționa normal, indiferent de incidența din localitate.…
Share this:
(Visited 3 times, 1 visits today)

Lasă un răspuns