Guvernul, acuzat că va plăti de 16 ori mai mult pe dispozitivele de monitorizare a agresorilor: ”Pe piața liberă e 1.000 de lei bucata”

Deputatul independent Bogdan Bola a scris, vineri, pe Facebook, că Guvernul României va plăti 16.000 de lei pentru un singur dispozitiv de monitorizare a agresorilor, în timp ce pe piaţa liberă se vând cu sume de până la 1.000 de lei bucata.



Share this:

(Visited 6 times, 1 visits today)
Despre Vidjean Mihai 34904 articole
Om de radio, om de presă, Lector la Facultatea de Jurnalistică și Media, corespondent din Republica Serbia și uneori din Timișoara și Munchen, Germania