Deputatul independent Bogdan Bola a scris, vineri, pe Facebook, că Guvernul României va plăti 16.000 de lei pentru un singur dispozitiv de monitorizare a agresorilor, în timp ce pe piaţa liberă se vând cu sume de până la 1.000 de lei bucata.
Share this:
(Visited 6 times, 1 visits today)
