Cel mai tânăr pacient cu COVID-19 internat la Institutul Marius Nasta din Capitală are 27 de ani. Nu are boli asociate, dar starea lui este gravă, iar medicii au propus transferul în Germania. Cu toate acestea, familia s-a opus, de teamă că tânărul va fi supus unor experimente, arată Știrile ProTV.
Share this:
(Visited 9 times, 1 visits today)
