Spitalele, casele de îngrijiri şi centrele de sănătate au suspendat în jur de 3.000 de lucrători din toată Franţa pentru că nu au respectat vaccinarea obligatorie împotriva Covid, a anunțat joi Guvernul de la Paris.
Citește mai departe…
Share this:
(Visited 7 times, 1 visits today)

Lasă un răspuns