Ministrul Educației, Sorin Cîmpeanu, a anunțat că aproape două milioane de elevi se întorc fizic la școală de luni, 8 noiembrie. Totuși, aproape un milion fac școală online deoarece profesorii nu sunt vaccinați.
Share this:
(Visited 15 times, 1 visits today)
