`Kovacs şi-a bătut joc de suporteri. Am vrut o explicaţie după eliminare, dar nu am primit-o, el e arogant`, potrivit lui Steliano Filip

Jucătorul dinamovist Steliano Filip a declarat, duminică seară, că arbitrul Istvan Kovacs este arogant şi şi-a bătut joc de suporteri. El susţine că nu merita să fie eliminat la meciul cu FCSB, potrivit news.ro."A văzut un stadion, o ţară întreagă.
Citește mai departe…



Share this:

(Visited 3 times, 1 visits today)
Despre Vidjean Mihai 34904 articole
Om de radio, om de presă, Lector la Facultatea de Jurnalistică și Media, corespondent din Republica Serbia și uneori din Timișoara și Munchen, Germania

Fii primul care comentează

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată.


*