Germanii ar putea fi obligaţi, în curând, să prezinte un test negativ, dovada vaccinării sau trecerii prin COVID-19 pentru a călători cu mijloacele de transport în comun, autorităţile analizând adoptarea unor măsuri drastice pentru a combate noua creştere a cazurilor de îmbolnăvire, transmite Reuters.
Share this:
(Visited 8 times, 1 visits today)
