Președintele PNL, Ludovic Orban, a spus, luni seara, la Realitatea Plus, că actuala coaliție, din care USR PLUS a decis să plece, trebuie refăcută."Trebuie rfăcută coaliția, trebuie un Guvern care să se bazeze pe o majoritate parlamentară.
Citește mai departe…
Share this:
(Visited 8 times, 1 visits today)

Lasă un răspuns