Poliţiştii Brigăzii Rutiere a Capitalei au aplicat, sâmbătă noapte, 23 octombrie, 130 de sancţiuni unor şoferi care circulau cu viteză. S-au dat amenzi în valoare de peste 117.000 de lei şi s-au reţinut zece permise.
Share this:
(Visited 2 times, 1 visits today)
