
Europarlamentarul Rareș Bogdan s-a arătat indignat de afirmațiile făcute de Ludovic Orban, potrivit căreia PNL nu-i datorează nimic lui Klaus Iohannis, susţinând că preşedintele „l-a salvat direct de la debarcare” de două ori pe Orban.
Share this:
(Visited 3 times, 1 visits today)

Lasă un răspuns