Românii care locuiesc în centrul țării au cheltuit, în luna septembrie 2021, cei mai mulți bani pentru produsele alimentare cumpărate din piețele agroalimentare din reședințele de județe, potrivit datelor publicate într-un raport al Institutului Național de Statistică.
Share this:
(Visited 2 times, 1 visits today)
