Patru pacienţi infectaţi cu SARS-CoV-2, aflați în stare gravă, transferați în Danemarca și Cehia

Alţi patru pacienţi infectaţi cu SARS-CoV-2 au fost transferaţi sâmbătă în unităţi medicale din afara ţării, informează Ministerul Sănătăţii.



Share this:

(Visited 7 times, 1 visits today)
Despre Vidjean Mihai 34907 articole
Om de radio, om de presă, Lector la Facultatea de Jurnalistică și Media, corespondent din Republica Serbia și uneori din Timișoara și Munchen, Germania