Ministrul de Interne, Lucian Bode, a dat detalii, joi, despre obligativitatea purtării măștii în spațiile deschise, în localitățile cu rata de infectare de peste 6 la mie, precizând că cei care merg singuri pe stradă nu sunt obligați să poarte masca de protecție.Copiii trebuie să poarte mască pe stradăCei…
Share this:
(Visited 6 times, 1 visits today)

Lasă un răspuns