Vicepreşedintele PSD Radu Moldovan l-a criticat pe preşedintele PNL, Ludovic Orban, în legătură cu poziţia faţă de USL, acuzându-l de ipocrizie.„Dacă motivaţia ruperii alianţei (de guvernare PNL USR PLUS UDMR) este programul ‘Anghel Saligny’, atunci ţin cu PNL.
Citește mai departe…
Share this:
(Visited 7 times, 1 visits today)

Lasă un răspuns