Tehnicianul echipei Universitatea Craiova, Laurenţiu Reghecampf, a declarat, joi seară, că pentru el meciul cu ACSO Filiaşi nu a contat foarte mult, avend în vedere diferenţa de valoare. El a menţionat că s-a enervat “pentru tot campionatul” la confruntarea din Liga 1 cu FCSB, scor 2-3, la care oltenii au ratat mult.
Share this:
(Visited 7 times, 1 visits today)
