Laurențiu Reghecampf, după calificarea în semifinalele Cupei: „M-am enervat pentru tot campionatul la meciul cu FCSB”

Tehnicianul echipei Universitatea Craiova, Laurenţiu Reghecampf, a declarat, joi seară, că pentru el meciul cu ACSO Filiaşi nu a contat foarte mult, avend în vedere diferenţa de valoare. El a menţionat că s-a enervat “pentru tot campionatul” la confruntarea din Liga 1 cu FCSB, scor 2-3, la care oltenii au ratat mult.



Share this:

(Visited 7 times, 1 visits today)
Despre Vidjean Mihai 34922 de articole
Om de radio, om de presă, Lector la Facultatea de Jurnalistică și Media, corespondent din Republica Serbia și uneori din Timișoara și Munchen, Germania