Florin Cîțu: Eu vreau să rămânem la guvernare. Cred că există cale de împăcare cu USR-PLUS

Premierul Florin Cîţu a afirmat, duminică la Blaj, că a intrat în politică pentru a schimba lucrurile în bine pentru oameni şi a făcut referire şi la aspecte din copilăria sa, petrecută la ţară, care l-au determinat să susţină Planul Naţional de Investiţii (PNI).
Citește mai departe…



Share this:

(Visited 9 times, 1 visits today)
Despre Vidjean Mihai 34892 de articole
Om de radio, om de presă, Lector la Facultatea de Jurnalistică și Media, corespondent din Republica Serbia și uneori din Timișoara și Munchen, Germania

Fii primul care comentează

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată.


*