Premierul interimar Florin Cîţu, preşedintele PNL, a pledat, duminică, pentru o reformă a administraţiei publice şi a menţionat că accelerarea acestor măsuri nu a fost posibilă, având în vedere că USR PLUS a plecat de la guvernare.
Share this:
(Visited 7 times, 1 visits today)
