Campioana României la handbal feminin, CSM Bucureşti, a fost învinsă miercuri, în deplasare, de formaţia Brest Bretagne Handball, scor 24-21 (11-11), în meci restant din etapa a 9-a a grupei A a Ligii Campionilor.
Share this:
(Visited 5 times, 1 visits today)
