Emma Răducanu a pierdut în sferturi la turneul de tenis de la Cluj, dar a spus numai vorbe frumoase despre modul în care au primit-o clujenii. Ea a promis că turneul de la Cluj va face parte din agenda ei, și va mai juca în România.”Mi-au plăcut aceste zile petrecute în România. Oamenii au fost foarte…
Share this:
(Visited 11 times, 1 visits today)

Lasă un răspuns