O echipă medicală din Danemarca şi o altă echipă din Polonia au sosit, săptămâna aceasta, la Bucureşti pentru a îi ajuta pe medicii români să trateze numărul tot mai mare de pacienţi cu SARS-CoV-2, a anunţat reprezentanţa Comisiei Europene în România, într-un comunicat de presă.
Share this:
(Visited 5 times, 1 visits today)
