Dramatism total! FCSB a jucat 82 de minute cu om în plus contra Chindiei. Ce s-a întâmplat la ultima fază a meciului

Formaţia FCSB a învins, vineri seară, în deplasare, cu scorul de 1-0, echipa Chindia Târgovişte, într-un meci din etapa a XI-a a Ligii 1, în care a marcat din penalty la ultima fază a jocului, conform news.ro.



Share this:

(Visited 7 times, 1 visits today)
Despre Vidjean Mihai 34892 de articole
Om de radio, om de presă, Lector la Facultatea de Jurnalistică și Media, corespondent din Republica Serbia și uneori din Timișoara și Munchen, Germania