Grupul tehnico-ştiinţific din cadrul Comitetului Naţional pentru Situaţii de Urgenţă a discutat în după-amiaza zilei de vineri, 15 octombrie, propunerea privind intrarea în carantină a Bucureștiului și a județului Ilfov.
Share this:
(Visited 5 times, 1 visits today)
