Elevii au început școala de luni, 8 noiembrie, dar nu toți în aceleași condiții. Dacă profesorii școlii sunt vaccinați în proporție de 60%, atunci orele încep fizic, dar dacă pragul nu este atins, rămân în online.
Share this:
(Visited 7 times, 1 visits today)
