Curtea Supremă de la Minsk a scos vineri în afara legii Comitetul Helsinki din Belarus, ultima organizaţie pentru drepturile omului care fusese înregistrată în această ţară, relatează EFE şi Meduza.io.
Share this:
(Visited 6 times, 1 visits today)
