Succesul Apple în China se datorează unei înțelegeri pe care compania a încheiat-o cu Guvernul de la Beijing, de a dezvolta economia țării. Există informații că CEO-ul Tim Cook a făcut personal lobby pentru a obține cel mai bun acord pentru compania sa.
Share this:
(Visited 6 times, 1 visits today)
