Miliarde de dolari câștigate din tranzacționarea inflației! Cine profită de pe urma sărăcirii majorității populației

Inflația peste un anumit nivel este considerată de aproape toată lumea ca fiind un fenomen toxic pentru economii și populație, pentru că limitează dezvoltarea economică reală și scade nivelul de trai.



Share this:

(Visited 7 times, 1 visits today)
Despre Vidjean Mihai 34904 articole
Om de radio, om de presă, Lector la Facultatea de Jurnalistică și Media, corespondent din Republica Serbia și uneori din Timișoara și Munchen, Germania