Un medic din Timişoara afirmă că se discută foarte mult despre faptul că, prin măsurile de limitare a pandemiei, ne sunt luate drepturile şi libertatea. ”Adevărata libertate este când eşti sănătos”, afirmă medicul, precizând că eşti liber când poţi respira fără a fi conectat la un aparat. ”Restul sunt detalii nesemnificative”, a mai transmis medicul.
Share this:
(Visited 5 times, 1 visits today)
