Prim-ministrul danez Mette Frederiksen a anunţat luni, 8 noiembrie, reintroducerea certificatului de vaccinare ca urmare a creşterii puternice a numărului de cazuri de COVID-19, după aproape două luni fără restricţii, transmite AFP.
Share this:
(Visited 6 times, 1 visits today)
