Încă șase pacienți cu COVID aflați în stare gravă, transferați în Germania. Alți șase bolnavi vor fi transportați miercuri

Alţi şase pacienţi infectaţi cu SARS-CoV-2, aflaţi în stare gravă, vor fi transferaţi marţi în Germania.



Share this:

(Visited 7 times, 1 visits today)
Despre Vidjean Mihai 34907 articole
Om de radio, om de presă, Lector la Facultatea de Jurnalistică și Media, corespondent din Republica Serbia și uneori din Timișoara și Munchen, Germania