Ministrul de Interne, Lucian Bode, despre masca de protecție pe stradă: „Dacă mergi singur pe stradă nu trebuie să porți mască”

Ministrul de Interne, Lucian Bode, a dat detalii, joi, despre obligativitatea purtării măștii în spațiile deschise, în localitățile cu rata de infectare de peste 6 la mie, precizând că cei care merg singuri pe stradă nu sunt obligați să poarte masca de protecție.Copiii trebuie să poarte mască pe stradăCei…



Share this:

(Visited 6 times, 1 visits today)
Despre Vidjean Mihai 34901 de articole
Om de radio, om de presă, Lector la Facultatea de Jurnalistică și Media, corespondent din Republica Serbia și uneori din Timișoara și Munchen, Germania

Fii primul care comentează

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată.


*