Comitetul Național pentru Situații de Urgență a decis joi seara ca antepreșcolarii, preșcolarii și elevii să meargă fizic la unitățile de învățământ indiferent de rata de incidență cumulată a cazurilor de Covid-19 din localitate, cu respectarea tuturor normelor de prevenire a răspândirii infecțiilor cu SARS-CoV-2.
Share this:
(Visited 2 times, 1 visits today)
