Autoturism intrat într-un cap de pod la Oşlobeni. Răniții au fost transportați la spital
Un accident soldat cu 2 persoane rănite s-a produs luni, în jurul prânzului, în satul Oşlobeni, comuna Bodeşti, după ce un autoturism a intrat într-un cap de pod, a anunţat Inspectoratul pentru Situaţii de Urgenţă (ISU) Neamţ. Citește mai departe….
