Noile măsurile luate de autoritățile din București în urma grevei STB. Forțele de ordine, suplimentate
Prefectura Capitalei a transmis luni, 24 ianuarie, că au fost luate noi măsuri în urma întâlnirii cu reprezentanții Primăriei, pe fondul grevei de la STB.
