S-a lăsat de fotbal și a ajuns mare! Povestea singurei medalii cucerite de România la Jocurile Olimpice de iarnă: ”Locul trei a fost de fapt locul doi”
România are în palmares o singură medalie la Jocurile Olimpice de iarnă, bronzul obţinut de Nicolae Neagoe şi Ion Panţuru la bob două persoane, la […]
