Președintele României a declarat la finalul întâlnirii cu omologul elvețian că pandemia, de aproape doi ani, ne face să înțelegem necesitate de a cosnolida cooperarea într-un spațiu european în acre provocările nu țin seama de frontiere sau de statutul diferit al țărilor.
Citește mai departe…
Share this:
(Visited 6 times, 1 visits today)

Lasă un răspuns