Jucătoarea română de tenis Alexandra Ignatik (fostă Cadanţu) a câştigat finala turneului ITF de la Sharm El-Sheikh (Egipt), dotat cu premii totale de 25.000 de dolari, duminică, după ce a învins-o în finală pe rusoaica Marina Melnikova, cu 0-6, 6-3, 6-3.
Share this:
(Visited 5 times, 1 visits today)
