O şedinţă comună a Guvernelor României şi Republicii Moldova este programată, vineri, la Chişinău. Premierul Nicolae Ciucă a anunţat că vor fi semnate acorduri de către miniştrii celor două state, vizând diverse domenii, între care infrastructura de transport sau domeniul energiei.
Share this:
(Visited 6 times, 1 visits today)
