Un bucureștean în vârstă de 65 de a fost condamnat la un an de închisoare cu suspendare și la plata unor daune în valoare de 2000 de euro către o polițistă de la Secția 7 din Capitală, fiind găsit vinovat pentru ultraj.
Share this:
(Visited 7 times, 1 visits today)
