Angajații Institutului Național de Statistică ies în stradă. Reclamă nerespectarea legii de salarizare și tratamentul discriminatoriu

Sindicatul din Institutul Naţional de Statistică organizează, joi, un protest în faţa instituţiei, pentru a reclama nerespectarea legii de salarizare, tratamentul discriminatoriu şi blocarea veniturilor la anul 2020.



Share this:

(Visited 7 times, 1 visits today)
Despre Vidjean Mihai 34892 de articole
Om de radio, om de presă, Lector la Facultatea de Jurnalistică și Media, corespondent din Republica Serbia și uneori din Timișoara și Munchen, Germania