Co-președintele AUR, Claudiu Târziu s-a plâns pe Facebook că s-a trezit cu 3 jandarmi la ușă miercuri dimineață, 29 decembrie, pentru a-i înmâna două amenzi, lui și soției, pentru pentru nepurtarea măștii la un eveniment de depunere de coroane. Acesta a caracterizat acțiunea banală a jandarmilăr ca fiind una de intimidare, capabilă să producă daune emoționale.
Share this:
(Visited 8 times, 1 visits today)
