Autoritățile din Țările de Jos au anunțat marți, 28 decembrie, că varianta Omicron a devenit dominantă. Deși au reimpus o serie de restricții, acestea se tem că numărul spitalizărilor ar putea crește în perioada următoare.
Share this:
(Visited 11 times, 1 visits today)
