Părinții din trei asociații au făcut plângere la Consiliul Național pentru Combaterea Discriminării, reclamând că nu este normal ca elevii de la privat să urmeze cursurile online, iar cei de la stat să fie în vacanță. Vizați de plângere sunt Ministerul Educației, reprezentat de Ministrul Educaţiei…
Share this:
(Visited 5 times, 1 visits today)

Lasă un răspuns