Speologii au coborât pentru prima dată în „Fântâna iadului”. Ce au găsit înăuntru nu pare să confirme legendele locale

O echipă de speleologi din Oman a făcut ceea ce se crede a fi prima coborâre în așa-numita „Fântână a Iadului” – o gaură vastă sub deșert în estul Yemenului.



Share this:

(Visited 10 times, 1 visits today)
Despre Vidjean Mihai 34892 de articole
Om de radio, om de presă, Lector la Facultatea de Jurnalistică și Media, corespondent din Republica Serbia și uneori din Timișoara și Munchen, Germania